05-17-2015, 06:27 PM
salut! cum stai cu dezvoltarea coloniilor? ai ajuns cu toti pe 3 corpuri? <img src='http://www.renastereastuparitului.com/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/huh.png' class='bbc_emoticon' alt='
' />
' />
