04-19-2015, 01:05 PM
Salut,
Vineri si sambata, dupa cateva zile de caldura, albinele au construit unele rame, dar la unele am constatat ca au prelungit in jos ramele taiate, fara let inferior, desi rama de pe margine nu a fost ocupata sau consttruita, dupa caz; deci am adaugat rame goale, dupa care a venit din nou frigul <img src='http://www.renastereastuparitului.com/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.png' class='bbc_emoticon' alt='
' />.
Pozele sunt din 11 Aprilie, primii faguri naturali.
Sebi
Vineri si sambata, dupa cateva zile de caldura, albinele au construit unele rame, dar la unele am constatat ca au prelungit in jos ramele taiate, fara let inferior, desi rama de pe margine nu a fost ocupata sau consttruita, dupa caz; deci am adaugat rame goale, dupa care a venit din nou frigul <img src='http://www.renastereastuparitului.com/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.png' class='bbc_emoticon' alt='
' />. Pozele sunt din 11 Aprilie, primii faguri naturali.
Sebi

