05-13-2012, 03:14 PM
Daca deschizi un topic nou, fereastra in care scrii mesajul ai optiunea:Attach Files. De aici se posteaza orice dorim sa atasam, dar sa nu depaseasca dimensiunea recomandata.
Daca dai replay unui mesaj scris, langa butonul Post ai optiunea Most Replay Options, pe care daca apesi ajungi la aceeasi fereastra care are sub ea: Attach Files.
Daca dai replay unui mesaj scris, langa butonul Post ai optiunea Most Replay Options, pe care daca apesi ajungi la aceeasi fereastra care are sub ea: Attach Files.

