10-22-2012, 07:43 AM
[background=rgb(252, 252, 252)]NU. Acidul oxalic nu trebuie sa contina asa ceva[/background][background=rgb(252, 252, 252)]. [/background][background=rgb(252, 252, 252)]Ai nevoie de dihidrat de acid oxalic[/background]
Iata o informatie care ar trebui sa apara in cartea completa. Am citit pe undeva, (cred ca informatia era luata de pe un forum) ca dihidratul de oxalic se poate procura din farmacii, ceea ce nu am verificat.Important ar fi sa stim si de unde il putem lua.
Iata o informatie care ar trebui sa apara in cartea completa. Am citit pe undeva, (cred ca informatia era luata de pe un forum) ca dihidratul de oxalic se poate procura din farmacii, ceea ce nu am verificat.Important ar fi sa stim si de unde il putem lua.

