08-31-2012, 07:55 PM
Si inca ceva, in primavara eram nebun dupa fagurii naturali, care sunt super ok,dar treptat am ajuns la concluzia ca va veni si vremea lor, insa pana atunci voi lucra cativa ani pe FA, voi cladi doar cate 2 pentru saturatia cu trantori.
