Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O colonie in primavara
#11
Adi, felicitari pentru acest prim pas. Cam timid e adevarat, dar totusi existent.



Te rog deschide pagina ta la categoria foto, respectiv video si acolo vino cu experienta acumulata pe sistem.



De asemenea, o pagina de prezentare la inceput in care sa specifici de cand lucrezi pe sistem, si ce intentionezi mai departe.



Aceste cerinte sunt valabile fiecaruia dintre noi care doreste sa participe activ la acest forum.



Experienta fiecaruia, oricat de mica este importanta pentru noi toti.



Veniti si puneti aici idei, nelamuriri, situatii cu care v-ati intalnit, incepeti sa coalizati ca o colonie de albine.



Asa cum am mai precizat ,99,9 % in importanta sistemului Maximus o constituie tehnica, metodele si principiile utilizate pe baza stupului ME cu 8 rame. Puteti sa schimbati la constructia lazilor ce doriti, sa imbunatatiti, sa aduceti ceva nou.



Este esential insa ca sistemul de lucru sa fie acelasi.
Reply


Messages In This Thread
O colonie in primavara - by Guest - 05-06-2012, 01:58 PM
O colonie in primavara - by Guest - 05-07-2012, 06:18 PM
O colonie in primavara - by Guest - 05-07-2012, 06:20 PM
O colonie in primavara - by Guest - 05-07-2012, 08:22 PM
O colonie in primavara - by Guest - 05-08-2012, 07:11 AM
O colonie in primavara - by Guest - 05-08-2012, 07:42 AM
O colonie in primavara - by Guest - 05-08-2012, 08:14 AM
O colonie in primavara - by Guest - 05-08-2012, 08:21 AM
O colonie in primavara - by Liviu - 05-08-2012, 10:48 AM
O colonie in primavara - by Guest - 05-08-2012, 01:15 PM
O colonie in primavara - by Guest - 05-06-2012, 04:45 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)