Jump to content

Change

Prezentare si continut

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Maximus

Maximus

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 181 posts
Prima carte completa si complexa de Apicultura Organica si Naturala din Romania, care contine tot ceea ce trebuie sa stii pentru a practica apicultura fara faguri artificiali si fara tratamente cu substante chimice.

Pentru cuprins si alte detalii da click aici

Ola Ioan

Ola Ioan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 362 posts
E o carte superba cu multe informatii utile. Felicitari! Totodata multumiri pentru faptul ca ai inpartasit rodul muncii si cercetarilor tale cu noi toti!

mirceahvn

mirceahvn

Member

• Members
  • PipPip
  • 14 posts
Maximus am citit ultima ta carte si te felicit pentru tratarea completa si complexa a apiculturii organice .Ce mi-a placut cel mai mult ca dincolo de deslusirea tainelor naturale ale albinelor esti printre foarte putinii apicultori (din pacate)care tratezi corect relatia ALBINA -OM- DUMNEZEU si iti dai seama ca toate lucrurile sunt corelate intre ele si nu putem desparti albina si omul de energiile tainice ale universului .Doar tinand cont de asta si fiind constienti ca fiecare actiune a noastra e insotita de o anumita energie ,putem ajunge cu adevarat la o apicultura organica si asta ne va schimba in bine si pe noi ca oameni .Iti multumesc inca o data ca promovezi aceste idei (care acum sunt pionierat si nu se bucura de popularitate )si iti doresc multa sanattate si mult succes.!

adiv

adiv

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
Vreau sa cumpar si eu cartea, dar trebuie sa stiu cat costa.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users